Gran Premio Pedestre do Nadal

Carreira Benxamín Mixta (10:30) 713 m

PostoDorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClubCat.
1619MJS101002Manuel Justo Seijo02:312002Comesaña Sporting ClubBM
2166IMA270502Iván Mingotes Alperi02:332002Apóstol Santiago - XesuítasBM
3333SPM210202Simón Pereira Millán02:342002Atletismo Vila de CangasBM
49680Antón Iglesias Vidal02:352002Atletismo Vila de CangasBM
5272AGF060202Ariadna Gil Fernández02:372002Atletismo Vila de CangasBF
6775SLA141002Sara Lima Alonso02:382002CSCR BeadeBF
7301LQP190203Lope Quinteiro Pena02:392003Atletismo Vila de CangasBM
819510Samuel Pazó Albaladejo02:442003independienteBM
94060Yago López Sousa02:442002Club Atletismo PorriñoBM
10763LBV040303Lola Bouza Villar02:452003CSCR BeadeBF
11947PRP300302Pablo Romero Pérez02:462002SAD San Miguel de OyaBM
12543APG060503Antía Pazos García02:482003Comesaña Sporting ClubBF
13329SSO130302Sandra Souto Otero02:512002Atletismo Vila de CangasBF
14919ZFAW150803Zekarias Fernández Arroyo Watson02:552003S.A. Val MiñorBM
15143MFP170602Maria Fernández Pérez02:562002Agrupación Viguesa de AtletismoBF
169660Pablo López Fernández02:572003Club Atletismo PorriñoBM
17557DLT121002David Lago Tizón02:582002Comesaña Sporting ClubBM
18913SAC080403Sara Álvarez Cacheiro02:592003S.A. Val MiñorBF
19773OBA280902Óscar Bouzas Alonso02:592002CSCR BeadeBM
20815DOE190702Daniel Otero Estévez03:002002Menudos AtletasBM
21814BLD220102Breixo Lorenzoo Dopazo03:002002Menudos AtletasBM
2218310Gabriel Alonso Taboas03:012003independienteBM
23172XLDG271003Xoan López De Guereño03:012003Apóstol Santiago - XesuítasBM
243690Elsa Pena Vicente03:022003Club Alejandro GómezBF
2519680Víctor Alonso Costas03:022003independienteBM
26287IMM260302Irene Menendez Mariño03:022002Atletismo Vila de CangasBF
274490Santiago Fernández Barreiro03:062002Clube Atletismo MorrazoBM
28944JFG290602Jorge Manuel Fernandez Gonzalez03:072002SAD San Miguel de OyaBM
29741AVR130202Ainhoa Vázquez Rodríguez03:072003CSCR BeadeBF
30896LAA1001003Lola Abia Álvarez03:122003S.A. Val MiñorBF
31822MAG210202Miguel Álvarez García03:132002Menudos AtletasBM
32466ABR011002Antia Boubeta Rosales03:132002Clube Atletismo SamertolameuBF
3318910Lidia Garre Corrales03:142002independienteBF
34249APP210403Ana Piñeiro Piñeiro03:152003Atletismo Vila de CangasBF
3518410Hugo Comesaña Guisande03:182003independienteBM
36146OSS301003Óscar Sotelo Solla03:192003Agrupación Viguesa de AtletismoBM
37952ILP110603Itxasne Lazzabal Planes03:222003SAD San Miguel de OyaBF
38317NVC091102Nuria Villa Carracelas03:232002Atletismo Vila de CangasBF
39508VSC010103Victor Solla Costas03:252003Clube Atletismo SamertolameuBM
40744ACC050902Ana Cid Castro03:262002CSCR BeadeBF
41818JS110402Jannate Selemani03:302002Menudos AtletasBF
42142LRA290803Lucia Rivas Álvarez03:322003Agrupación Viguesa de AtletismoBF
43820LRR031202Lucía Rambozzi Ríos03:332002Menudos AtletasBF
44746ARR141102Ana Rodríguez Rodríguez03:362002CSCR BeadeBF
45757IDA231102Iliana Duran Alonso03:392002CSCR BeadeBF
46473DSP300802Daniel Santos Paz03:412002Clube Atletismo SamertolameuBM
4719140Maria Regojo Barros03:412002independienteBF
48297LMC220603Laura Magdaleno Cabral03:472003Atletismo Vila de CangasBF
49141LEG240603Laura Estevez García03:482003Agrupación Viguesa de AtletismoBF
50493MNM171002Mario Nuñez Martínez03:492002Clube Atletismo SamertolameuBM
51452ACS070703Aida Currás Santomé03:522003Clube Atletismo SamertolameuBF
52505SNO020603Sabela Nogueira Oliveira03:592003Clube Atletismo SamertolameuBF
534440Maria Cancelas Iglesias03:592003Clube Atletismo MorrazoBF
54162SCB051002Simón Costas Bruno2002ANPA CEIP CarrasqueiraBM
55506SRJ070802Susana Rodríguez Juncal2002Clube Atletismo SamertolameuBF

Categoría Benxamín Feminina (10:30) 713 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
15272AGF060202Ariadna Gil Fernández02:372002Atletismo Vila de Cangas
26775SLA141002Sara Lima Alonso02:382002CSCR Beade
310763LBV040303Lola Bouza Villar02:452003CSCR Beade
412543APG060503Antía Pazos García02:482003Comesaña Sporting Club
513329SSO130302Sandra Souto Otero02:512002Atletismo Vila de Cangas
615143MFP170602Maria Fernández Pérez02:562002Agrupación Viguesa de Atletismo
718913SAC080403Sara Álvarez Cacheiro02:592003S.A. Val Miñor
8243690Elsa Pena Vicente03:022003Club Alejandro Gómez
926287IMM260302Irene Menendez Mariño03:022002Atletismo Vila de Cangas
1029741AVR130202Ainhoa Vázquez Rodríguez03:072003CSCR Beade
1130896LAA1001003Lola Abia Álvarez03:122003S.A. Val Miñor
1232466ABR011002Antia Boubeta Rosales03:132002Clube Atletismo Samertolameu
133318910Lidia Garre Corrales03:142002independiente
1434249APP210403Ana Piñeiro Piñeiro03:152003Atletismo Vila de Cangas
1537952ILP110603Itxasne Lazzabal Planes03:222003SAD San Miguel de Oya
1638317NVC091102Nuria Villa Carracelas03:232002Atletismo Vila de Cangas
1740744ACC050902Ana Cid Castro03:262002CSCR Beade
1841818JS110402Jannate Selemani03:302002Menudos Atletas
1942142LRA290803Lucia Rivas Álvarez03:322003Agrupación Viguesa de Atletismo
2043820LRR031202Lucía Rambozzi Ríos03:332002Menudos Atletas
2144746ARR141102Ana Rodríguez Rodríguez03:362002CSCR Beade
2245757IDA231102Iliana Duran Alonso03:392002CSCR Beade
234719140Maria Regojo Barros03:412002independiente
2448297LMC220603Laura Magdaleno Cabral03:472003Atletismo Vila de Cangas
2549141LEG240603Laura Estevez García03:482003Agrupación Viguesa de Atletismo
2651452ACS070703Aida Currás Santomé03:522003Clube Atletismo Samertolameu
2752505SNO020603Sabela Nogueira Oliveira03:592003Clube Atletismo Samertolameu
28534440Maria Cancelas Iglesias03:592003Clube Atletismo Morrazo
2955506SRJ070802Susana Rodríguez Juncal2002Clube Atletismo Samertolameu

Categoría Benxamín Masculina (10:30) 713 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
11619MJS101002Manuel Justo Seijo02:312002Comesaña Sporting Club
22166IMA270502Iván Mingotes Alperi02:332002Apóstol Santiago - Xesuítas
33333SPM210202Simón Pereira Millán02:342002Atletismo Vila de Cangas
449680Antón Iglesias Vidal02:352002Atletismo Vila de Cangas
57301LQP190203Lope Quinteiro Pena02:392003Atletismo Vila de Cangas
6819510Samuel Pazó Albaladejo02:442003independiente
794060Yago López Sousa02:442002Club Atletismo Porriño
811947PRP300302Pablo Romero Pérez02:462002SAD San Miguel de Oya
914919ZFAW150803Zekarias Fernández Arroyo Watson02:552003S.A. Val Miñor
10169660Pablo López Fernández02:572003Club Atletismo Porriño
1117557DLT121002David Lago Tizón02:582002Comesaña Sporting Club
1219773OBA280902Óscar Bouzas Alonso02:592002CSCR Beade
1320815DOE190702Daniel Otero Estévez03:002002Menudos Atletas
1421814BLD220102Breixo Lorenzoo Dopazo03:002002Menudos Atletas
152218310Gabriel Alonso Taboas03:012003independiente
1623172XLDG271003Xoan López De Guereño03:012003Apóstol Santiago - Xesuítas
172519680Víctor Alonso Costas03:022003independiente
18274490Santiago Fernández Barreiro03:062002Clube Atletismo Morrazo
1928944JFG290602Jorge Manuel Fernandez Gonzalez03:072002SAD San Miguel de Oya
2031822MAG210202Miguel Álvarez García03:132002Menudos Atletas
213518410Hugo Comesaña Guisande03:182003independiente
2236146OSS301003Óscar Sotelo Solla03:192003Agrupación Viguesa de Atletismo
2339508VSC010103Victor Solla Costas03:252003Clube Atletismo Samertolameu
2446473DSP300802Daniel Santos Paz03:412002Clube Atletismo Samertolameu
2550493MNM171002Mario Nuñez Martínez03:492002Clube Atletismo Samertolameu
2651162SCB051002Simón Costas Bruno2002ANPA CEIP Carrasqueira

Carreira Alevín Mixta (10:40) 1363 m

PostoDorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClubCat.
1293JPG170100Jorge Piñeiro Garrido04:562000Atletismo Vila de CangasAM
2554DSA110500Daniel Santamarina Alonso04:582000Comesaña Sporting ClubAM
3280DLG140400David Lorenzo Germade05:002000Atletismo Vila de CangasAM
43930David Burgos Argibay05:052000Club Atletismo PorriñoAM
5637MPB300600María Pérez Boente05:062000Comesaña Sporting ClubAF
6236APV140501Abel Pastoriza Vilas05:102001Atletismo Vila de CangasAM
7243AVS220300Alba Vidal Soliño05:102000Atletismo Vila de CangasAF
8866AMH290901Anxo Mariño Hermida05:112001S.A. Val MiñorAM
9296JVC141100Julián Villa Carracelas05:112000Atletismo Vila de CangasAM
107970Rubem Pinheiro05:122000Cyclones Atlantico ClubAM
11739ACP010900Adrián Comesañá Pires05:172000CSCR BeadeAM
127830Carolina Araújo05:202000Cyclones Atlantico ClubAF
1379APC180500Anxo Breogan Pérez Cougil05:202000Agrupación Viguesa de AtletismoAM
14278DAG271100Daniel Armada González05:212000Atletismo Vila de CangasAM
15561DBC280801Diego Barros Carballo05:222001Comesaña Sporting ClubAM
16155RCF150601Ruth Carrera Fernández05:232001Agrupación Viguesa de AtletismoAF
17552CBR060901Carmen Bello Rodríguez05:232001Comesaña Sporting ClubAF
18277CPB290901Carlos Pérez Bacelar05:262001Atletismo Vila de CangasAM
19305MCH230500María Jesús Corredoira Herbello05:282000Atletismo Vila de CangasAF
20860AFV070101Alexandra Figueroa Vázquez05:302001S.A. Val MiñorAF
21617MAM170401Manuel Alonso Moreda05:312001Comesaña Sporting ClubAM
22235AFJ111001Aarón Fandiño Jorge05:322001Atletismo Vila de CangasAM
2360ARA230301Alvaro Rivas Álvarez05:342001Agrupación Viguesa de AtletismoAM
24819JRC240301Jorge Riveiro Cousillas05:342001Menudos AtletasAM
25870CPR020501Carla Penedo Rodríguez05:352001S.A. Val MiñorAF
26147PCG100401Pablo Carrera Gil05:352001Agrupación Viguesa de AtletismoAM
27863AEP270700Andi Eguren Pita05:362000S.A. Val MiñorAM
2813910Cio García Bardoras05:382000independienteAM
29809ADA261201Adrián Domínguez Andre05:392001Menudos AtletasAM
30567IMC210201Iñaki Misa Costas05:392001Comesaña Sporting ClubAM
3113570Álvaro González Cacheda05:412000independienteAM
32294JPP041201Juan Piñeiro Piñeiro05:432001Atletismo Vila de CangasAM
33331SAP280300Sarai Amoedo Portabales05:442000Atletismo Vila de CangasAF
346390Iago López Fernández05:442001Club Atletismo PorriñoAM
35881JAA030201Javier Abia Álvarez05:452001S.A. Val MiñorAM
36749BGB190101Brais Gómez Barros05:472001CSCR BeadeAM
37169MVG180100Miguel Villar González05:482000Apóstol Santiago - XesuítasAM
38859ARD251101Alex Román Díaz05:482001S.A. Val MiñorAM
39724SIC110401Sofia Iglesias Carreira05:512001Comesaña Sporting ClubAF
40257AOO140600Andrés Obenza Otero05:522000Atletismo Vila de CangasAM
413530Ainhoa Fernández Moreira05:532001Castrelos 20:30AF
42460APC201000Ana Paredes Cordeiro05:552000Clube Atletismo SamertolameuAF
434460Pablo Daniel Del Rio Raiz05:572000Clube Atletismo MorrazoAM
44130JTB140600Javier Toucedo Barceno05:592000Agrupación Viguesa de AtletismoAM
45534ALT100900Alexandre Lago Tizón05:592000Comesaña Sporting ClubAM
46766MBV300101Marcos Bouza Villar06:002001CSCR BeadeAM
4772ADLPF210201Ángel De La Peña Freire06:022001Agrupación Viguesa de AtletismoAM
48163UPA261100Uxía Paz Alonso06:022000ANPA CEIP CarrasqueiraAF
49282DRP041201Deril Rial Piñeiro06:032001Atletismo Vila de CangasAM
50761LCF110601Lara Cabaleiro Freiría06:042001CSCR BeadeAF
51477FGG121101Francisco García García06:112001Clube Atletismo SamertolameuAM
52279DCP180600Daniel Calvar Parada06:152000Atletismo Vila de CangasAM
53100GNT280201German José Novoa Teijeiro06:162001Agrupación Viguesa de AtletismoAM
54158ACF260201Álvaro Comesaña Freire06:192001ANPA CEIP CarrasqueiraAM
55470CSC301000Carlos Santomé Cordeiro06:242000Clube Atletismo SamertolameuAM
56826SLC250200Samuel Lora Costas06:272000Menudos AtletasAM
57616LCC230201Luis Comesaña Coelho06:322001Comesaña Sporting ClubAM
58824NBR201000Noa Bernárdez Rodríguez06:332000Menudos AtletasAF
594470Pablo Gayo Pérez06:392000Clube Atletismo MorrazoAM
6067AJO051100Ana Juncal Otero06:412000Agrupación Viguesa de AtletismoAF
61479IAM080300Iria Abal Molanes06:512000Clube Atletismo SamertolameuAF
628230Nerea Rambozzi Ríos06:532000Menudos AtletasAF
63812AMR100800Alba Miguélez Ramírez06:572000Menudos AtletasAF
64170LDG230800Sheila López De Guereño07:022000Apóstol Santiago - XesuítasAF
65165IMF240701Irene Martín-Casal Fernández07:072001Apóstol Santiago - XesuítasAF
66167MSR130301Miguel Santirso Recio07:072001Apóstol Santiago - XesuítasAM
67906PRM201101Pedro Rodríguez Misa07:082001S.A. Val MiñorAM
68828UGC041200Uxía González Cereijo07:082000Menudos AtletasAF
691540Raúl Pérez Rodríguez07:402000Agrupación Viguesa de AtletismoAM
7087CPP050101Cecilia Pastoriza Puga07:412001Agrupación Viguesa de AtletismoAF
71458AGR270201Alicia García Regueira07:482001Clube Atletismo SamertolameuAF
72461ASC150101Andrea Currás Santomé08:262001Clube Atletismo SamertolameuAF
73471CDP231100Clara Docio Pereiro08:322000Clube Atletismo SamertolameuAF

Categoría Alevín Feminina (10:40) 1363 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
15637MPB300600María Pérez Boente05:062000Comesaña Sporting Club
27243AVS220300Alba Vidal Soliño05:102000Atletismo Vila de Cangas
3127830Carolina Araújo05:202000Cyclones Atlantico Club
416155RCF150601Ruth Carrera Fernández05:232001Agrupación Viguesa de Atletismo
517552CBR060901Carmen Bello Rodríguez05:232001Comesaña Sporting Club
619305MCH230500María Jesús Corredoira Herbello05:282000Atletismo Vila de Cangas
720860AFV070101Alexandra Figueroa Vázquez05:302001S.A. Val Miñor
825870CPR020501Carla Penedo Rodríguez05:352001S.A. Val Miñor
933331SAP280300Sarai Amoedo Portabales05:442000Atletismo Vila de Cangas
1039724SIC110401Sofia Iglesias Carreira05:512001Comesaña Sporting Club
11413530Ainhoa Fernández Moreira05:532001Castrelos 20:30
1242460APC201000Ana Paredes Cordeiro05:552000Clube Atletismo Samertolameu
1348163UPA261100Uxía Paz Alonso06:022000ANPA CEIP Carrasqueira
1450761LCF110601Lara Cabaleiro Freiría06:042001CSCR Beade
1558824NBR201000Noa Bernárdez Rodríguez06:332000Menudos Atletas
166067AJO051100Ana Juncal Otero06:412000Agrupación Viguesa de Atletismo
1761479IAM080300Iria Abal Molanes06:512000Clube Atletismo Samertolameu
18628230Nerea Rambozzi Ríos06:532000Menudos Atletas
1963812AMR100800Alba Miguélez Ramírez06:572000Menudos Atletas
2064170LDG230800Sheila López De Guereño07:022000Apóstol Santiago - Xesuítas
2165165IMF240701Irene Martín-Casal Fernández07:072001Apóstol Santiago - Xesuítas
2268828UGC041200Uxía González Cereijo07:082000Menudos Atletas
237087CPP050101Cecilia Pastoriza Puga07:412001Agrupación Viguesa de Atletismo
2471458AGR270201Alicia García Regueira07:482001Clube Atletismo Samertolameu
2572461ASC150101Andrea Currás Santomé08:262001Clube Atletismo Samertolameu
2673471CDP231100Clara Docio Pereiro08:322000Clube Atletismo Samertolameu

Categoría Alevín Masculina (10:40) 1363 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
11293JPG170100Jorge Piñeiro Garrido04:562000Atletismo Vila de Cangas
22554DSA110500Daniel Santamarina Alonso04:582000Comesaña Sporting Club
33280DLG140400David Lorenzo Germade05:002000Atletismo Vila de Cangas
443930David Burgos Argibay05:052000Club Atletismo Porriño
56236APV140501Abel Pastoriza Vilas05:102001Atletismo Vila de Cangas
68866AMH290901Anxo Mariño Hermida05:112001S.A. Val Miñor
79296JVC141100Julián Villa Carracelas05:112000Atletismo Vila de Cangas
8107970Rubem Pinheiro05:122000Cyclones Atlantico Club
911739ACP010900Adrián Comesañá Pires05:172000CSCR Beade
101379APC180500Anxo Breogan Pérez Cougil05:202000Agrupación Viguesa de Atletismo
1114278DAG271100Daniel Armada González05:212000Atletismo Vila de Cangas
1215561DBC280801Diego Barros Carballo05:222001Comesaña Sporting Club
1318277CPB290901Carlos Pérez Bacelar05:262001Atletismo Vila de Cangas
1421617MAM170401Manuel Alonso Moreda05:312001Comesaña Sporting Club
1522235AFJ111001Aarón Fandiño Jorge05:322001Atletismo Vila de Cangas
162360ARA230301Alvaro Rivas Álvarez05:342001Agrupación Viguesa de Atletismo
1724819JRC240301Jorge Riveiro Cousillas05:342001Menudos Atletas
1826147PCG100401Pablo Carrera Gil05:352001Agrupación Viguesa de Atletismo
1927863AEP270700Andi Eguren Pita05:362000S.A. Val Miñor
202813910Cio García Bardoras05:382000independiente
2129809ADA261201Adrián Domínguez Andre05:392001Menudos Atletas
2230567IMC210201Iñaki Misa Costas05:392001Comesaña Sporting Club
233113570Álvaro González Cacheda05:412000independiente
2432294JPP041201Juan Piñeiro Piñeiro05:432001Atletismo Vila de Cangas
25346390Iago López Fernández05:442001Club Atletismo Porriño
2635881JAA030201Javier Abia Álvarez05:452001S.A. Val Miñor
2736749BGB190101Brais Gómez Barros05:472001CSCR Beade
2837169MVG180100Miguel Villar González05:482000Apóstol Santiago - Xesuítas
2938859ARD251101Alex Román Díaz05:482001S.A. Val Miñor
3040257AOO140600Andrés Obenza Otero05:522000Atletismo Vila de Cangas
31434460Pablo Daniel Del Rio Raiz05:572000Clube Atletismo Morrazo
3244130JTB140600Javier Toucedo Barceno05:592000Agrupación Viguesa de Atletismo
3345534ALT100900Alexandre Lago Tizón05:592000Comesaña Sporting Club
3446766MBV300101Marcos Bouza Villar06:002001CSCR Beade
354772ADLPF210201Ángel De La Peña Freire06:022001Agrupación Viguesa de Atletismo
3649282DRP041201Deril Rial Piñeiro06:032001Atletismo Vila de Cangas
3751477FGG121101Francisco García García06:112001Clube Atletismo Samertolameu
3852279DCP180600Daniel Calvar Parada06:152000Atletismo Vila de Cangas
3953100GNT280201German José Novoa Teijeiro06:162001Agrupación Viguesa de Atletismo
4054158ACF260201Álvaro Comesaña Freire06:192001ANPA CEIP Carrasqueira
4155470CSC301000Carlos Santomé Cordeiro06:242000Clube Atletismo Samertolameu
4256826SLC250200Samuel Lora Costas06:272000Menudos Atletas
4357616LCC230201Luis Comesaña Coelho06:322001Comesaña Sporting Club
44594470Pablo Gayo Pérez06:392000Clube Atletismo Morrazo
4566167MSR130301Miguel Santirso Recio07:072001Apóstol Santiago - Xesuítas
4667906PRM201101Pedro Rodríguez Misa07:082001S.A. Val Miñor
47691540Raúl Pérez Rodríguez07:402000Agrupación Viguesa de Atletismo

Carreira Infantil Mixta (10:50) 2013 m

PostoDorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClubCat.
1918YGV030798Yeray Gómez Vilar06:441998S.A. Val MiñorIM
2897LGD010399Lorenzo González Díaz07:011999S.A. Val MiñorIM
3879FRF160999Francisco José Rodríguez Freiría07:071999S.A. Val MiñorIM
43950Iria Rodríguez Huertas07:101999Club Atletismo PorriñoIF
5888JVC291299José Villar Corrales07:191999S.A. Val MiñorIM
61378BFR250298Bryan Filgueiras Rodríguez07:221998independienteIM
7900MEP120499Manuel Eguren Pita07:251999S.A. Val MiñorIM
8290JOP121098Jaime Ocaña Pazos07:301998Atletismo Vila de CangasIM
9871CTV140598Carlos Torres Vidal07:331998S.A. Val MiñorIM
10315NRB160998Noa Rouco Baqueiro07:381998Atletismo Vila de CangasIF
119330Anita Silva07:401999Sporting Clube de BragaIF
12308MSO131099Martin Souto Otero07:431999Atletismo Vila de CangasIM
13776SGR130998Sergio Gómez Rodríguez07:431998CSCR BeadeIM
14774PFC200399Pablo Figueroa Comesaña07:451999CSCR BeadeIM
15283EGS211198Eloy Guimerans Sobreira07:491998Atletismo Vila de CangasIM
167940Letícia Costa07:521998Cyclones Atlantico ClubIF
17318OBS030698Óscar Broullon Sotelo07:581998Atletismo Vila de CangasIM
1819580Sergio Rubido Reboreda08:001998independienteIM
19875DMH190899Denis Mariño Hermida08:011999S.A. Val MiñorIM
20770NMR100798Natalia Martínez Rguez08:021998CSCR BeadeIF
21144MGR040498Martin Gutierrez Roman08:021998Agrupación Viguesa de AtletismoIM
22310MCO180999Melani Conde Otero08:081999Atletismo Vila de CangasIF
23152RAP011298Raquel Arias Pérez08:091998Agrupación Viguesa de AtletismoIF
247950Maria Arieiro08:161998Cyclones Atlantico ClubIF
25874DRE301098Daniel Rodríguez Estévez08:191998S.A. Val MiñorIM
26614LRG160899Laura Rodríguez Gómez08:191999Comesaña Sporting ClubIF
27316NGC161198Noelia Graña Casas08:221998Atletismo Vila de CangasIF
28777TRA171298Tomás Rodríguez Alonso08:241998CSCR BeadeIM
29164EMF030299Elisa Martín – Casal Fernández08:291999Apóstol Santiago - XesuítasIF
30943 LFG090199Laura Fernandez Gonzalez08:351999SAD San Miguel de OyaIF
31716SAP120398Silvia Alonso Prado08:411998Comesaña Sporting ClubIF
327980Tatiana Lima08:461998Cyclones Atlantico ClubIF
3362AEG220599Ana Belen Estevez García08:471999Agrupación Viguesa de AtletismoIF
34124HSB111098Hector Sousa Barreiro08:481998Agrupación Viguesa de AtletismoIM
35307MPB201299Martin Pérez Bacelar08:491999Atletismo Vila de CangasIM
365660Lorena Rial Santos08:521998Comesaña Sporting ClubIF
37821MRP160599Mario Rey Pérez08:541999Menudos AtletasIM
3883CGO160399Carlos García Oliveira08:551999Agrupación Viguesa de AtletismoIM
39747APG080698Andrea Pinar Guiadanes08:581998CSCR BeadeIF
40156SCF120798Salome Carrera Fernández09:021998Agrupación Viguesa de AtletismoIF
41915UPR091099Uxía Penedo Rodríguez09:051999S.A. Val MiñorIF
42889JAA290499Juan Abia Álvarez09:151999S.A. Val MiñorIM
4384CADC110199Carmen Alonso De Castro09:181999Agrupación Viguesa de AtletismoIF
447840Claudia Ferreira09:291998Cyclones Atlantico ClubIF
45701PSA050498Paula Santamarina Alonso09:321998Comesaña Sporting ClubIF
464480Patricia Veronica Del Rio Raiz09:371998Clube Atletismo MorrazoIF
47568IGD290499Irene Guerra Dablanca09:581999Comesaña Sporting ClubIF
48813AFG171299Anxo Fernández González10:141999Menudos AtletasIM
494450Noemi Crespo Rodríguez10:151998Clube Atletismo MorrazoIF
50589IQC160199Ivan Alexandre Quintas Carreira10:441999Comesaña Sporting ClubIM
5113920Clara Blázquez Cubillo1999independienteIF

Categoría Infantil Feminina (10:50) 2013 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
143950Iria Rodríguez Huertas07:101999Club Atletismo Porriño
210315NRB160998Noa Rouco Baqueiro07:381998Atletismo Vila de Cangas
3119330Anita Silva07:401999Sporting Clube de Braga
4167940Letícia Costa07:521998Cyclones Atlantico Club
520770NMR100798Natalia Martínez Rguez08:021998CSCR Beade
622310MCO180999Melani Conde Otero08:081999Atletismo Vila de Cangas
723152RAP011298Raquel Arias Pérez08:091998Agrupación Viguesa de Atletismo
8247950Maria Arieiro08:161998Cyclones Atlantico Club
926614LRG160899Laura Rodríguez Gómez08:191999Comesaña Sporting Club
1027316NGC161198Noelia Graña Casas08:221998Atletismo Vila de Cangas
1129164EMF030299Elisa Martín – Casal Fernández08:291999Apóstol Santiago - Xesuítas
1230943 LFG090199Laura Fernandez Gonzalez08:351999SAD San Miguel de Oya
1331716SAP120398Silvia Alonso Prado08:411998Comesaña Sporting Club
14327980Tatiana Lima08:461998Cyclones Atlantico Club
153362AEG220599Ana Belen Estevez García08:471999Agrupación Viguesa de Atletismo
16365660Lorena Rial Santos08:521998Comesaña Sporting Club
1739747APG080698Andrea Pinar Guiadanes08:581998CSCR Beade
1840156SCF120798Salome Carrera Fernández09:021998Agrupación Viguesa de Atletismo
1941915UPR091099Uxía Penedo Rodríguez09:051999S.A. Val Miñor
204384CADC110199Carmen Alonso De Castro09:181999Agrupación Viguesa de Atletismo
21447840Claudia Ferreira09:291998Cyclones Atlantico Club
2245701PSA050498Paula Santamarina Alonso09:321998Comesaña Sporting Club
23464480Patricia Veronica Del Rio Raiz09:371998Clube Atletismo Morrazo
2447568IGD290499Irene Guerra Dablanca09:581999Comesaña Sporting Club
25494450Noemi Crespo Rodríguez10:151998Clube Atletismo Morrazo
265113920Clara Blázquez Cubillo1999independiente

Categoría Infantil Masculina (10:50) 2013 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
11918YGV030798Yeray Gómez Vilar06:441998S.A. Val Miñor
22897LGD010399Lorenzo González Díaz07:011999S.A. Val Miñor
33879FRF160999Francisco José Rodríguez Freiría07:071999S.A. Val Miñor
45888JVC291299José Villar Corrales07:191999S.A. Val Miñor
561378BFR250298Bryan Filgueiras Rodríguez07:221998independiente
67900MEP120499Manuel Eguren Pita07:251999S.A. Val Miñor
78290JOP121098Jaime Ocaña Pazos07:301998Atletismo Vila de Cangas
89871CTV140598Carlos Torres Vidal07:331998S.A. Val Miñor
912308MSO131099Martin Souto Otero07:431999Atletismo Vila de Cangas
1013776SGR130998Sergio Gómez Rodríguez07:431998CSCR Beade
1114774PFC200399Pablo Figueroa Comesaña07:451999CSCR Beade
1215283EGS211198Eloy Guimerans Sobreira07:491998Atletismo Vila de Cangas
1317318OBS030698Óscar Broullon Sotelo07:581998Atletismo Vila de Cangas
141819580Sergio Rubido Reboreda08:001998independiente
1519875DMH190899Denis Mariño Hermida08:011999S.A. Val Miñor
1621144MGR040498Martin Gutierrez Roman08:021998Agrupación Viguesa de Atletismo
1725874DRE301098Daniel Rodríguez Estévez08:191998S.A. Val Miñor
1828777TRA171298Tomás Rodríguez Alonso08:241998CSCR Beade
1934124HSB111098Hector Sousa Barreiro08:481998Agrupación Viguesa de Atletismo
2035307MPB201299Martin Pérez Bacelar08:491999Atletismo Vila de Cangas
2137821MRP160599Mario Rey Pérez08:541999Menudos Atletas
223883CGO160399Carlos García Oliveira08:551999Agrupación Viguesa de Atletismo
2342889JAA290499Juan Abia Álvarez09:151999S.A. Val Miñor
2448813AFG171299Anxo Fernández González10:141999Menudos Atletas
2550589IQC160199Ivan Alexandre Quintas Carreira10:441999Comesaña Sporting Club

Carreira Cadete Mixta (11:05) 2818 m

PostoDorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClubCat.
19410Pedro Meireles09:251997Sporting Clube de BragaCM
2756GSV180797Guillermo Santorio Vila09:331997CSCR BeadeCM
3895GA19735Lois Mariño Hermida09:411997S.A. Val MiñorCM
4867GA19736Brais Gómez Vilar09:531997S.A. Val MiñorCM
596GA19772Fernando Rabade Fernández09:541997Agrupación Viguesa de AtletismoCM
6537AGF150197Angela González Fernández09:581997Comesaña Sporting ClubCF
7517ALT021097Adrían Lago Tizón09:591997Comesaña Sporting ClubCM
81910Yelko Pino Caride10:051996Athletics AventuraCM
97910José Araujo10:091996Cyclones Atlantico ClubCM
109360Elsa Gomes10:091997Sporting Clube de BragaCF
11864GA19737Andrés González Martínez10:201996S.A. Val MiñorCM
12551CCB041296Carmela Cardama Baez10:231996Comesaña Sporting ClubCF
13899GA19734Manuel Costa Camarero10:271996S.A. Val MiñorCM
1419200Miguel González Vaz10:491996independienteCM
15911GA19679Sandra Rodríguez Freiría10:511996S.A. Val MiñorCF
16601JUM160196Javier Ulloa Meijide10:581996Comesaña Sporting ClubCM
17869GA19678Carla Caride Sanromán11:011996S.A. Val MiñorCF
187860Diogo Rodrigues11:041997Cyclones Atlantico ClubCM
19650MAR120296Monica Alvárez Rodríguez11:071996Comesaña Sporting ClubCF
2019390Rafael Martín-Casal Fernández11:221997independienteCM
2118420Iago Rodríguez Álvarez11:221997independienteCM
22675PJS090697Pablo Justo Seijo11:271997Comesaña Sporting ClubCM
23868GA19677Carla Cabrera Alonso11:341996S.A. Val MiñorCF
24521ARL250497Alba Rodríguez Lloves11:431997Comesaña Sporting ClubCF
25462A9000Andrea García Rodríguez11:511997Clube Atletismo SamertolameuCF
26629MAV221096María Álvarez Villar11:591996Comesaña Sporting ClubCF
274330Andres Marcelo Del Rio Raiz12:021997Clube Atletismo MorrazoCM
28892GA19731Laura Rodríguez Costas12:051997S.A. Val MiñorCF
294380Flor Alonso Soret12:081997Clube Atletismo MorrazoCF
30295GA19744Julia Alonso Bacelar12:211997Atletismo Vila de CangasCF
31615LFC180697Lorena Fernández Carreira12:351997Comesaña Sporting ClubCF
32891GA19732Laura Méndez Costas12:501997S.A. Val MiñorCF
33151GA19768Pedro Juncal Otero13:021997Agrupación Viguesa de AtletismoCM
34577IFR130997Itxaso Fernández Riveiro13:171997Comesaña Sporting ClubCF
3589A-8953Celia Rey Torres13:271997Agrupación Viguesa de AtletismoCF
3618240Fernando Costas Fernández13:331996independienteCM
3719530Santiago Blázquez Cubillo13:361996independienteCM
38635MVA230396María Lidia Villar Ayra13:491996Comesaña Sporting ClubCF
39247GA19750Ana Antepazo Regueira14:031997Atletismo Vila de CangasCF
40463A9002Andrea Lagoa Nuñez14:351997Clube Atletismo SamertolameuCF
414370Estela Crespo Rodríguez1997Clube Atletismo MorrazoCF
97GA19767Gabriel Martínez Gonzálezretirado1997Agrupación Viguesa de AtletismoCM

Categoría Cadete Feminina (11:05) 2818 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
16537AGF150197Angela González Fernández09:581997Comesaña Sporting Club
2109360Elsa Gomes10:091997Sporting Clube de Braga
312551CCB041296Carmela Cardama Baez10:231996Comesaña Sporting Club
415911GA19679Sandra Rodríguez Freiría10:511996S.A. Val Miñor
517869GA19678Carla Caride Sanromán11:011996S.A. Val Miñor
619650MAR120296Monica Alvárez Rodríguez11:071996Comesaña Sporting Club
723868GA19677Carla Cabrera Alonso11:341996S.A. Val Miñor
824521ARL250497Alba Rodríguez Lloves11:431997Comesaña Sporting Club
925462A9000Andrea García Rodríguez11:511997Clube Atletismo Samertolameu
1026629MAV221096María Álvarez Villar11:591996Comesaña Sporting Club
1128892GA19731Laura Rodríguez Costas12:051997S.A. Val Miñor
12294380Flor Alonso Soret12:081997Clube Atletismo Morrazo
1330295GA19744Julia Alonso Bacelar12:211997Atletismo Vila de Cangas
1431615LFC180697Lorena Fernández Carreira12:351997Comesaña Sporting Club
1532891GA19732Laura Méndez Costas12:501997S.A. Val Miñor
1634577IFR130997Itxaso Fernández Riveiro13:171997Comesaña Sporting Club
173589A-8953Celia Rey Torres13:271997Agrupación Viguesa de Atletismo
1838635MVA230396María Lidia Villar Ayra13:491996Comesaña Sporting Club
1939247GA19750Ana Antepazo Regueira14:031997Atletismo Vila de Cangas
2040463A9002Andrea Lagoa Nuñez14:351997Clube Atletismo Samertolameu
21414370Estela Crespo Rodríguez1997Clube Atletismo Morrazo

Categoría Cadete Masculina (11:05) 2818 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
119410Pedro Meireles09:251997Sporting Clube de Braga
22756GSV180797Guillermo Santorio Vila09:331997CSCR Beade
33895GA19735Lois Mariño Hermida09:411997S.A. Val Miñor
44867GA19736Brais Gómez Vilar09:531997S.A. Val Miñor
5596GA19772Fernando Rabade Fernández09:541997Agrupación Viguesa de Atletismo
67517ALT021097Adrían Lago Tizón09:591997Comesaña Sporting Club
781910Yelko Pino Caride10:051996Athletics Aventura
897910José Araujo10:091996Cyclones Atlantico Club
911864GA19737Andrés González Martínez10:201996S.A. Val Miñor
1013899GA19734Manuel Costa Camarero10:271996S.A. Val Miñor
111419200Miguel González Vaz10:491996independiente
1216601JUM160196Javier Ulloa Meijide10:581996Comesaña Sporting Club
13187860Diogo Rodrigues11:041997Cyclones Atlantico Club
142019390Rafael Martín-Casal Fernández11:221997independiente
152118420Iago Rodríguez Álvarez11:221997independiente
1622675PJS090697Pablo Justo Seijo11:271997Comesaña Sporting Club
17274330Andres Marcelo Del Rio Raiz12:021997Clube Atletismo Morrazo
1833151GA19768Pedro Juncal Otero13:021997Agrupación Viguesa de Atletismo
193618240Fernando Costas Fernández13:331996independiente
203719530Santiago Blázquez Cubillo13:361996independiente
97GA19767Gabriel Martínez Gonzálezretirado1997Agrupación Viguesa de Atletismo

Carreira Xuvenil/Júnior/Veterana Feminina (11:25) 3623 m

PostoDorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClubCat.
11890GA16556Leticia Fernández Barbosa12:491992independienteJF
29690Joana Fernandes13:011992Sporting Clube de BragaJF
39400Patrícia Caldas13:171994Sporting Clube de BragaXF
4631GA19992María de las Mercedes Gómez Alonso13:381971Comesaña Sporting ClubVF
5916GA19084Victoria Rodríguez Freiría13:591994S.A. Val MiñorXF
6876GA19635Eva Cid Guede14:081995S.A. Val MiñorXF
718430Ingrid Rodríguez Vázquez14:081970independienteVF
8882GA19085Jenny Fernández Massó14:281994S.A. Val MiñorXF
97890Fiona Fernandes14:371993Cyclones Atlantico ClubJF
104040Raja Rizki14:441993Club Atletismo PorriñoJF
11657GA15983Montserrat Carreira Costas14:451967Comesaña Sporting ClubVF
12832GA17199Cristina González Brea14:481995Ourense Atletismo Academia PostalXF
1319750Elisa Rodrigues14:501965independienteVF
14304GA16616María Belén Lemat Cabral14:521967Atletismo Vila de CangasVF
15901A8898María Carmen Costas Valverde14:551966S.A. Val MiñorVF
16910A8901Rosa María Cid Guede15:011969S.A. Val MiñorVF
177800Adelia Sá15:021995Cyclones Atlantico ClubXF
18230GA15607Matilde Acuña Nogueira15:061972Atletismo Femenino CeltaVF
19908GA19083Rocío Rodríguez Martínez15:071994S.A. Val MiñorXF
20904A8346Patricia Isabel Massó Álvarez15:261969S.A. Val MiñorVF
2119120María Dolores Gonzáles Enríquez15:491965independienteVF
22893GA19636Laura Varela Estévez15:551995S.A. Val MiñorXF
23306GA20000Maria Jesús Novo Pardavila15:581995Atletismo Vila de CangasXF
2419220Mónica Vélez Tena16:171975independienteVF
25226GA19774Belen González Iglesias16:301995Atletismo Femenino CeltaXF
26725A8579Tania Rial Santos16:341994Comesaña Sporting ClubXF
272170Isabel Rodríguez Álvarez16:351967Atlético PentaVF
28953A8444Dolores Vazquez Fernández16:351967SAD San Miguel de OyaVF
29364A8642Carmen Costas Rodríguez16:511957Club Alejandro GómezVF
3019620Sofía González de la Cuesta16:521967independienteVF
31902A8889María Soledad Díaz González17:261966S.A. Val MiñorVF
32764A8878Lorena Davila Piñeiro17:431995CSCR BeadeXF
3319150Marta María Cabeza Simó17:541966independienteVF
34914GA19687Sara Márquez Rodríguez17:591994S.A. Val MiñorXF
352120Carmen Covelo Iglésias18:251963Atlético PentaVF
36642GA19019Milagros Gómez Cagide18:281963Comesaña Sporting ClubVF
374720Cristal Cabezas Fernández18:321971Clube Atletismo SamertolameuVF
383990Marián Giménez Antón19:081995Club Atletismo PorriñoXF
394010Marta Giménez Antón19:091993Club Atletismo PorriñoJF
4097036069668XElena Rodríguez González19:131965Clube Atletismo MorrazoVF
4119730Yolanda Abellán Trabazos23:301971independienteVF
42955A8451María Josefa Freire Mosquera1952SAD San Miguel de OyaVF
43954A8445Carmen Vasconcellos Balboa1947SAD San Miguel de OyaVF
3270Rosa María Vidal Muiñosretirada1964Atletismo Vila de CangasVF
240GA20005Ainara Rodríguez Nogueiraretirada1994Atletismo Vila de CangasXF

Categoría Xuvenil Feminina (11:25) 3623 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
139400Patrícia Caldas13:171994Sporting Clube de Braga
25916GA19084Victoria Rodríguez Freiría13:591994S.A. Val Miñor
36876GA19635Eva Cid Guede14:081995S.A. Val Miñor
48882GA19085Jenny Fernández Massó14:281994S.A. Val Miñor
512832GA17199Cristina González Brea14:481995Ourense Atletismo Academia Postal
6177800Adelia Sá15:021995Cyclones Atlantico Club
719908GA19083Rocío Rodríguez Martínez15:071994S.A. Val Miñor
822893GA19636Laura Varela Estévez15:551995S.A. Val Miñor
923306GA20000Maria Jesús Novo Pardavila15:581995Atletismo Vila de Cangas
1025226GA19774Belen González Iglesias16:301995Atletismo Femenino Celta
1126725A8579Tania Rial Santos16:341994Comesaña Sporting Club
1232764A8878Lorena Davila Piñeiro17:431995CSCR Beade
1334914GA19687Sara Márquez Rodríguez17:591994S.A. Val Miñor
14383990Marián Giménez Antón19:081995Club Atletismo Porriño
240GA20005Ainara Rodríguez Nogueiraretirada1994Atletismo Vila de Cangas

Categoría Júnior Feminina (11:25) 3623 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
111890GA16556Leticia Fernández Barbosa12:491992independiente
229690Joana Fernandes13:011992Sporting Clube de Braga
397890Fiona Fernandes14:371993Cyclones Atlantico Club
4104040Raja Rizki14:441993Club Atletismo Porriño
5394010Marta Giménez Antón19:091993Club Atletismo Porriño

Categoría Veterana Feminina (11:25) 3623 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
14631GA19992María de las Mercedes Gómez Alonso13:381971Comesaña Sporting Club
2718430Ingrid Rodríguez Vázquez14:081970independiente
311657GA15983Montserrat Carreira Costas14:451967Comesaña Sporting Club
41319750Elisa Rodrigues14:501965independiente
514304GA16616María Belén Lemat Cabral14:521967Atletismo Vila de Cangas
615901A8898María Carmen Costas Valverde14:551966S.A. Val Miñor
716910A8901Rosa María Cid Guede15:011969S.A. Val Miñor
818230GA15607Matilde Acuña Nogueira15:061972Atletismo Femenino Celta
920904A8346Patricia Isabel Massó Álvarez15:261969S.A. Val Miñor
102119120María Dolores Gonzáles Enríquez15:491965independiente
112419220Mónica Vélez Tena16:171975independiente
12272170Isabel Rodríguez Álvarez16:351967Atlético Penta
1328953A8444Dolores Vazquez Fernández16:351967SAD San Miguel de Oya
1429364A8642Carmen Costas Rodríguez16:511957Club Alejandro Gómez
153019620Sofía González de la Cuesta16:521967independiente
1631902A8889María Soledad Díaz González17:261966S.A. Val Miñor
173319150Marta María Cabeza Simó17:541966independiente
18352120Carmen Covelo Iglésias18:251963Atlético Penta
1936642GA19019Milagros Gómez Cagide18:281963Comesaña Sporting Club
20374720Cristal Cabezas Fernández18:321971Clube Atletismo Samertolameu
214097036069668XElena Rodríguez González19:131965Clube Atletismo Morrazo
224119730Yolanda Abellán Trabazos23:301971independiente
2342955A8451María Josefa Freire Mosquera1952SAD San Miguel de Oya
2443954A8445Carmen Vasconcellos Balboa1947SAD San Miguel de Oya
3270Rosa María Vidal Muiñosretirada1964Atletismo Vila de Cangas

Carreira Xuvenil/Júnior/Veterana Masculina (11:50) 5728 m

PostoDorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClubCat.
1931GA10165Rafael Fuentes Lubián17:271973Sociedad Gimnástica de PontevedraVM
2362A8620Alejandro Gómez Cabral17:421967Club Alejandro GómezVM
3705GA16595Samuel Rodríguez Gómez18:191992Comesaña Sporting ClubJM
4847GA20007Gonzalo Basconcelo Araujo18:281994Real Club Celta de AtletismoXM
53720Francisco Serra Caldas18:381971Club Alejandro GómezVM
68540Óscar Fernández Villar18:541969Real Club Celta de AtletismoVM
718750José Luis Louzao Tato18:571969independienteVM
8858S9306César Gil Álvarez18:581972RibamontánVM
9852GA16737Manuel Márquez Martínez19:041969Real Club Celta de AtletismoVM
107810Andre Morais19:191994Cyclones Atlantico ClubXM
11840GA19704Ángel José Fernández Barba19:201993Real Club Celta de AtletismoJM
12530A8400Alejandro Álvarez Costas19:201993Comesaña Sporting ClubJM
138490Javier Lafuente Rois19:201974Real Club Celta de AtletismoVM
14769A8872Miguel Ángel Nieto Fernández19:251970CSCR BeadeVM
154020Miguel Novoa Rodríguez19:261973Club Atletismo PorriñoVM
16929GA20029Martín Taín Márquez19:281992Sociedad Gimnástica de PontevedraJM
1718220Fernando Baz Blach19:321964independienteVM
183410Roberto Riobó Estevez19:371975C.A. CorredoirasVM
193570Rafael Ameneiro Bravo19:421974Castrelos 20:30VM
20335GA19719Tomás W. Ocaña Pazos19:481995Atletismo Vila de CangasXM
21563A8577Enrique Martínez Martínez19:491995Comesaña Sporting ClubXM
22924GA20096Ismael Viéitez Porto19:571992Sociedad Gimnástica de PontevedraJM
23187A4954Santiago Vales Méndez19:571974Athletics AventuraVM
24421A8230José Álvarez Alfonso19:591959Club Atletismo VigoVM
25925GA20033Joaquín Riveiro Fernández19:591994Sociedad Gimnástica de PontevedraXM
26348A8903Miguel Ángel Fernández Álvarez20:011973C.A.R.MarisqueiroVM
273580Rafael Fernández Álvarez20:091967Castrelos 20:30VM
28544GA16029Antón Amoedo Giménez20:091970Comesaña Sporting ClubVM
2936GA19677Hicham Tourari20:101994ADAS ProinorXM
303960José Antonio Burgos Rey20:141973Club Atletismo PorriñoVM
31873GA19728Damián Esmerode Domínguez20:151995S.A. Val MiñorXM
327990Filipe Vasconcelos20:221995Cyclones Atlantico ClubXM
33422A8231José Jardón López20:231956Club Atletismo VigoVM
34274GA19745Arón Misa García20:261994Atletismo Vila de CangasXM
35804S9988Miguel Ángel Diez Postigo20:361963España de CuetoVM
36841GA16019Antonio Fuertes Saavedra20:371960Real Club Celta de AtletismoVM
373880Francisco Javier Lago Goberna20:421974Club Atletismo Floristeria Carmen SioVM
3819160Martin Valverde Villar20:471967independienteVM
39880GA19729Guzmán Gómez Guerrero20:491995S.A. Val MiñorXM
403400Ricardo Verde Piñeiro20:531973C.A. CorredoirasVM
41845GA19047Erik Calvo González20:541992Real Club Celta de AtletismoJM
42379A8694Julio Alonso da Costa20:561969Club Alejandro GómezVM
43419A8565Ricardo Fernández Costa20:581962Club Atletismo Veteranos de SamilVM
44526A8254Alberto Ayuso Vilaboa20:581993Comesaña Sporting ClubJM
4518950Luis Manuel Rodríguez Cabaleiro21:111971independienteVM
4613990David Barreal Modroño21:131969independienteVM
4713660Antonio Pascual Santiago21:141995independienteXM
48270GA19715Antón Menduiña Durán21:221995Atletismo Vila de CangasXM
491860Roberto Lago Graña21:251973Athletics AventuraVM
5018160Ernesto Alconada García21:261975independienteVM
511790Daniel Rivera Gomez21:271966Athletics AventuraVM
52182A8151José Manuel Pérez Vázquez21:381958Athletics AventuraVM
53384A8867Roberto Rey González21:441971Club Alejandro GómezVM
541780Carlos Graña Alonso21:471963Athletics AventuraVM
553520Ricardo Otero Quintana21:491972C.A.R.MarisqueiroVM
56850GA17471Juan Carlos Graña Pérez21:501972Real Club Celta de AtletismoVM
57885A8892José Carlos Torres Quelle22:051967S.A. Val MiñorVM
58912A8894Santiago Costas Rodríguez22:101993S.A. Val MiñorJM
59351GA19709Ramiro Álvarez Nores22:191960C.A.R.MarisqueiroVM
6013860Carlos Pérez Pérez22:221969independienteVM
614420Juan Lago Ferral1993Clube Atletismo MorrazoJM
62378A8915José Ramon Villafines Rodríguez1973Club Alejandro GómezVM
6318800José Román González González1956independienteVM
647870Filipe Azevedo1994Cyclones Atlantico ClubXM
653760José Cabado Castro1968Club Alejandro GómezVM
66607GA14564José Manuel Lorenzo Fernández1972Comesaña Sporting ClubVM
67623A8578Manuel Pérez González1961Comesaña Sporting ClubVM
6818340Germán Santos Rodríguez1965independienteVM
693980Manuel López Alonso1971Club Atletismo PorriñoVM
70414GA19664Jesús Antonio Velilla Castro1954Club Atletismo Veteranos de SamilVM
7118140Enrique Teijeira Vázquez1967independienteVM
7219740Manuel Fernández Comesaña1965independienteVM
73884A8899José Antonio Cid Rivas1967S.A. Val MiñorVM
7413490Alejandro Díaz Rodríguez1993independienteJM
753540Bernardino Mata Miranda1963Castrelos 20:30VM
762140Eduardo Valeije1967Atlético PentaVM
772250Santiago Freije Nogueira1964Atlético PentaVM
78857GA19758Samuel Costas Abalde1994Real Club Celta de AtletismoXM
7918400Héctor Rivas Pagador1992independienteJM
8018740José Luis Conde Pérez1965independienteVM
814570Alfonso Coladas-Guzman García1973Clube Atletismo SamertolameuVM
828480Horacio Gil Lameiro1970Real Club Celta de AtletismoVM
83418A8936Manuel Álvarez Álvarez1960Club Atletismo Veteranos de SamilVM
847900João Ferreira1994Cyclones Atlantico ClubXM
8513690Antonio Vázquez Jiménez1967independienteVM
8618370Gonzalo Simó Cardalda1971independienteVM
8797178733606YJosé Alberto Gayo Piñeiro1970Clube Atletismo MorrazoVM
881810José Antonio Penedo Da Silva1960Athletics AventuraVM
894110Benito González Rodríguez1951Club Atletismo Veteranos de SamilVM
90417A8935José Manuel Castro Puga1964Club Atletismo Veteranos de SamilVM
9119410Ramiro Taboada González1962independienteVM
92922GA20079Enrique Barros Otero1993Sociedad Gimnástica de PontevedraJM
9318990Manuel Franco Cividanes1960independienteVM
9413400Alberto Bugallo Rey1971independienteVM
95907A9005Rafael Rodríguez Rodríguez1953S.A. Val MiñorVM
963390José Manuel Rodal Parcero1955C.A. CorredoirasVM
971830Manuel Roman Cabral1959Athletics AventuraVM
9813890César Pereira Almuiña1970independienteVM
99420A8934Sergio Ramos Vigo1948Club Atletismo Veteranos de SamilVM
1001800Jorge Ferreiroa González1953Athletics AventuraVM
101410GA15622Antolín Rodríguez Gomez1941Club Atletismo Veteranos de SamilVM
1023440David Boleas Ramon1967C.A.R.MarisqueiroVM
10318690José Carlos Santiago Cameron-Walker1963independienteVM
10413650Antonio Pascual Hierro1966independienteVM
10519590Severino Seguin Cid1959independienteVM
10618830Juan Carlos Sotelo París1975independienteVM
107342GA19707Antonio Barreira Pazos1968C.A.R.MarisqueiroVM
108898A8897Luis Manuel Costa Ferrer1960S.A. Val MiñorVM
109886A8902José Luis Mariño Méndez1963S.A. Val MiñorVM
110412GA15624Ceferino Sanchez Gestido1951Club Atletismo Veteranos de SamilVM
1119210Brandán Iglesias Pereira1993Serviocio Val MiñorJM
11219370Pedro Rodríguez Hernández1961independienteVM
1131770Benito Fernández Fernández1963Athletics AventuraVM
11413370Adrián Taxeiro dos Reis1954independienteVM
11518590Jorge Rodríguez Pena1969independienteVM
11619100Marcos Vázquez Gestal1972independienteVM
117838A8947Alexandre Fernández Vallejo1995Real Club Celta de AtletismoXM
118373A 8700Gerardo López Rey1965Club Alejandro GómezVM
1193450Francisco Xavier Aparicio Olivan1974C.A.R.MarisqueiroVM
12019700Victor Manuel Miguez Novoa1961independienteVM
121878A8900Francisco Javier Figueroa Sanromán1972S.A. Val MiñorVM
12218530Jesús Sabucedo Pereiras1959independienteVM
123415GA16504José Álvarez Rodríguez1945Club Atletismo Veteranos de SamilVM
1244160José Antonio Fernández Duran1960Club Atletismo Veteranos de SamilVM
12519770José González Miguez1957independienteVM
12618760José Luis Mendoza Pintor1969independienteVM
1274410José Eduardo Del Rio Raiz1995Clube Atletismo MorrazoXM
12818980Manuel Expósito González1956independienteVM
129326A8569Roberto Alonso Anido1968Atletismo Vila de CangasVM
13018920Lois Arias Castaño1972independienteVM
13113670Antonio Sanchez Amez1966independienteVM
13218380Guillermo Moreno Alfonso1969independienteVM
133383A8697Rafael Costas Costas1964Club Alejandro GómezVM
13418180Fabián Martínez Rodríguez1975independienteVM
1352210José Ramon Deiro1970Atlético PentaVM
13619720Víctor Uxío Mera Rubio1992independienteJM
13713680Antonio Sotelo Gutierrez1947independienteVM
13818620José Ángel Pujales Blanco1973independienteVM
18350Gonzalo Ojea Rodríguezdesc.144.21964independienteVM
2160Gonzalo Varelaretirado1966Atlético PentaVM
292GA19991Jesus Parcero Riosretirado1995Atletismo Vila de CangasXM
409A8933Ángel Prado Nietoretirado1949Club Atletismo Veteranos de SamilVM
18520Jesús Manuel Rodríguez Solerretirado1958independienteVM
18660José Antonio Vallejo Pérezretirado1968independienteVM
19560Santiago Sío Dopesoretirado1975independienteVM
19760Jose Ferreiraretirado1958independienteVM

Categoría Xuvenil Masculina (11:50) 5728 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
14847GA20007Gonzalo Basconcelo Araujo18:281994Real Club Celta de Atletismo
2107810Andre Morais19:191994Cyclones Atlantico Club
320335GA19719Tomás W. Ocaña Pazos19:481995Atletismo Vila de Cangas
421563A8577Enrique Martínez Martínez19:491995Comesaña Sporting Club
525925GA20033Joaquín Riveiro Fernández19:591994Sociedad Gimnástica de Pontevedra
62936GA19677Hicham Tourari20:101994ADAS Proinor
731873GA19728Damián Esmerode Domínguez20:151995S.A. Val Miñor
8327990Filipe Vasconcelos20:221995Cyclones Atlantico Club
934274GA19745Arón Misa García20:261994Atletismo Vila de Cangas
1039880GA19729Guzmán Gómez Guerrero20:491995S.A. Val Miñor
114713660Antonio Pascual Santiago21:141995independiente
1248270GA19715Antón Menduiña Durán21:221995Atletismo Vila de Cangas
13647870Filipe Azevedo1994Cyclones Atlantico Club
1478857GA19758Samuel Costas Abalde1994Real Club Celta de Atletismo
15847900João Ferreira1994Cyclones Atlantico Club
16117838A8947Alexandre Fernández Vallejo1995Real Club Celta de Atletismo
171274410José Eduardo Del Rio Raiz1995Clube Atletismo Morrazo
292GA19991Jesus Parcero Riosretirado1995Atletismo Vila de Cangas

Categoría Júnior Masculina (11:50) 5728 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
13705GA16595Samuel Rodríguez Gómez18:191992Comesaña Sporting Club
211840GA19704Ángel José Fernández Barba19:201993Real Club Celta de Atletismo
312530A8400Alejandro Álvarez Costas19:201993Comesaña Sporting Club
416929GA20029Martín Taín Márquez19:281992Sociedad Gimnástica de Pontevedra
522924GA20096Ismael Viéitez Porto19:571992Sociedad Gimnástica de Pontevedra
641845GA19047Erik Calvo González20:541992Real Club Celta de Atletismo
744526A8254Alberto Ayuso Vilaboa20:581993Comesaña Sporting Club
858912A8894Santiago Costas Rodríguez22:101993S.A. Val Miñor
9614420Juan Lago Ferral1993Clube Atletismo Morrazo
107413490Alejandro Díaz Rodríguez1993independiente
117918400Héctor Rivas Pagador1992independiente
1292922GA20079Enrique Barros Otero1993Sociedad Gimnástica de Pontevedra
131119210Brandán Iglesias Pereira1993Serviocio Val Miñor
1413619720Víctor Uxío Mera Rubio1992independiente

Categoría Veterana Masculina (11:50) 5728 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
11931GA10165Rafael Fuentes Lubián17:271973Sociedad Gimnástica de Pontevedra
22362A8620Alejandro Gómez Cabral17:421967Club Alejandro Gómez
353720Francisco Serra Caldas18:381971Club Alejandro Gómez
468540Óscar Fernández Villar18:541969Real Club Celta de Atletismo
5718750José Luis Louzao Tato18:571969independiente
68858S9306César Gil Álvarez18:581972Ribamontán
79852GA16737Manuel Márquez Martínez19:041969Real Club Celta de Atletismo
8138490Javier Lafuente Rois19:201974Real Club Celta de Atletismo
914769A8872Miguel Ángel Nieto Fernández19:251970CSCR Beade
10154020Miguel Novoa Rodríguez19:261973Club Atletismo Porriño
111718220Fernando Baz Blach19:321964independiente
12183410Roberto Riobó Estevez19:371975C.A. Corredoiras
13193570Rafael Ameneiro Bravo19:421974Castrelos 20:30
1423187A4954Santiago Vales Méndez19:571974Athletics Aventura
1524421A8230José Álvarez Alfonso19:591959Club Atletismo Vigo
1626348A8903Miguel Ángel Fernández Álvarez20:011973C.A.R.Marisqueiro
17273580Rafael Fernández Álvarez20:091967Castrelos 20:30
1828544GA16029Antón Amoedo Giménez20:091970Comesaña Sporting Club
19303960José Antonio Burgos Rey20:141973Club Atletismo Porriño
2033422A8231José Jardón López20:231956Club Atletismo Vigo
2135804S9988Miguel Ángel Diez Postigo20:361963España de Cueto
2236841GA16019Antonio Fuertes Saavedra20:371960Real Club Celta de Atletismo
23373880Francisco Javier Lago Goberna20:421974Club Atletismo Floristeria Carmen Sio
243819160Martin Valverde Villar20:471967independiente
25403400Ricardo Verde Piñeiro20:531973C.A. Corredoiras
2642379A8694Julio Alonso da Costa20:561969Club Alejandro Gómez
2743419A8565Ricardo Fernández Costa20:581962Club Atletismo Veteranos de Samil
284518950Luis Manuel Rodríguez Cabaleiro21:111971independiente
294613990David Barreal Modroño21:131969independiente
30491860Roberto Lago Graña21:251973Athletics Aventura
315018160Ernesto Alconada García21:261975independiente
32511790Daniel Rivera Gomez21:271966Athletics Aventura
3352182A8151José Manuel Pérez Vázquez21:381958Athletics Aventura
3453384A8867Roberto Rey González21:441971Club Alejandro Gómez
35541780Carlos Graña Alonso21:471963Athletics Aventura
36553520Ricardo Otero Quintana21:491972C.A.R.Marisqueiro
3756850GA17471Juan Carlos Graña Pérez21:501972Real Club Celta de Atletismo
3857885A8892José Carlos Torres Quelle22:051967S.A. Val Miñor
3959351GA19709Ramiro Álvarez Nores22:191960C.A.R.Marisqueiro
406013860Carlos Pérez Pérez22:221969independiente
4162378A8915José Ramon Villafines Rodríguez1973Club Alejandro Gómez
426318800José Román González González1956independiente
43653760José Cabado Castro1968Club Alejandro Gómez
4466607GA14564José Manuel Lorenzo Fernández1972Comesaña Sporting Club
4567623A8578Manuel Pérez González1961Comesaña Sporting Club
466818340Germán Santos Rodríguez1965independiente
47693980Manuel López Alonso1971Club Atletismo Porriño
4870414GA19664Jesús Antonio Velilla Castro1954Club Atletismo Veteranos de Samil
497118140Enrique Teijeira Vázquez1967independiente
507219740Manuel Fernández Comesaña1965independiente
5173884A8899José Antonio Cid Rivas1967S.A. Val Miñor
52753540Bernardino Mata Miranda1963Castrelos 20:30
53762140Eduardo Valeije1967Atlético Penta
54772250Santiago Freije Nogueira1964Atlético Penta
558018740José Luis Conde Pérez1965independiente
56814570Alfonso Coladas-Guzman García1973Clube Atletismo Samertolameu
57828480Horacio Gil Lameiro1970Real Club Celta de Atletismo
5883418A8936Manuel Álvarez Álvarez1960Club Atletismo Veteranos de Samil
598513690Antonio Vázquez Jiménez1967independiente
608618370Gonzalo Simó Cardalda1971independiente
618797178733606YJosé Alberto Gayo Piñeiro1970Clube Atletismo Morrazo
62881810José Antonio Penedo Da Silva1960Athletics Aventura
63894110Benito González Rodríguez1951Club Atletismo Veteranos de Samil
6490417A8935José Manuel Castro Puga1964Club Atletismo Veteranos de Samil
659119410Ramiro Taboada González1962independiente
669318990Manuel Franco Cividanes1960independiente
679413400Alberto Bugallo Rey1971independiente
6895907A9005Rafael Rodríguez Rodríguez1953S.A. Val Miñor
69963390José Manuel Rodal Parcero1955C.A. Corredoiras
70971830Manuel Roman Cabral1959Athletics Aventura
719813890César Pereira Almuiña1970independiente
7299420A8934Sergio Ramos Vigo1948Club Atletismo Veteranos de Samil
731001800Jorge Ferreiroa González1953Athletics Aventura
74101410GA15622Antolín Rodríguez Gomez1941Club Atletismo Veteranos de Samil
751023440David Boleas Ramon1967C.A.R.Marisqueiro
7610318690José Carlos Santiago Cameron-Walker1963independiente
7710413650Antonio Pascual Hierro1966independiente
7810519590Severino Seguin Cid1959independiente
7910618830Juan Carlos Sotelo París1975independiente
80107342GA19707Antonio Barreira Pazos1968C.A.R.Marisqueiro
81108898A8897Luis Manuel Costa Ferrer1960S.A. Val Miñor
82109886A8902José Luis Mariño Méndez1963S.A. Val Miñor
83110412GA15624Ceferino Sanchez Gestido1951Club Atletismo Veteranos de Samil
8411219370Pedro Rodríguez Hernández1961independiente
851131770Benito Fernández Fernández1963Athletics Aventura
8611413370Adrián Taxeiro dos Reis1954independiente
8711518590Jorge Rodríguez Pena1969independiente
8811619100Marcos Vázquez Gestal1972independiente
89118373A 8700Gerardo López Rey1965Club Alejandro Gómez
901193450Francisco Xavier Aparicio Olivan1974C.A.R.Marisqueiro
9112019700Victor Manuel Miguez Novoa1961independiente
92121878A8900Francisco Javier Figueroa Sanromán1972S.A. Val Miñor
9312218530Jesús Sabucedo Pereiras1959independiente
94123415GA16504José Álvarez Rodríguez1945Club Atletismo Veteranos de Samil
951244160José Antonio Fernández Duran1960Club Atletismo Veteranos de Samil
9612519770José González Miguez1957independiente
9712618760José Luis Mendoza Pintor1969independiente
9812818980Manuel Expósito González1956independiente
99129326A8569Roberto Alonso Anido1968Atletismo Vila de Cangas
10013018920Lois Arias Castaño1972independiente
10113113670Antonio Sanchez Amez1966independiente
10213218380Guillermo Moreno Alfonso1969independiente
103133383A8697Rafael Costas Costas1964Club Alejandro Gómez
10413418180Fabián Martínez Rodríguez1975independiente
1051352210José Ramon Deiro1970Atlético Penta
10613713680Antonio Sotelo Gutierrez1947independiente
10713818620José Ángel Pujales Blanco1973independiente
18350Gonzalo Ojea Rodríguezdesc.144.21964independiente
2160Gonzalo Varelaretirado1966Atlético Penta
409A8933Ángel Prado Nietoretirado1949Club Atletismo Veteranos de Samil
18520Jesús Manuel Rodríguez Solerretirado1958independiente
18660José Antonio Vallejo Pérezretirado1968independiente
19560Santiago Sío Dopesoretirado1975independiente
19760Jose Ferreiraretirado1958independiente

Carreira Absoluta Feminina (12:25) 4273 m

PostoDorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClubCat.
19370Joana Costa14:201988Sporting Clube de BragaSF
2801FV145Solange Andreia Pereira Da Ponte14:291989EAMJ FuerteventuraPF
3227GA17415Esther Navarrete Santana14:431990Atletismo Femenino CeltaPF
49340Barbara Fereira14:521991Sporting Clube de BragaPF
5712GA16506Sandra Mosquera Losada15:071990Comesaña Sporting ClubPF
6638GA9172María Soledad Castro Soliño15:211965Comesaña Sporting ClubSF
7253GA15956Andrea García Soage15:221987Atletismo Vila de CangasSF
8232GA15964Sara Pérez Rodríguez15:351987Atletismo Femenino CeltaSF
9234GA16410Xoana Roig Regueira17:281989Atletismo Femenino CeltaPF
10381A8930Nohemi Freijo Díaz18:231976Club Alejandro GómezSF
1118930Lorena García Lago18:291978independienteSF
1219660Verónica Romer Riveiro19:541975independienteSF
13368A8606Diana Varela Costas19:591982Club Alejandro GómezSF
1413710Beatriz Lago Varcarcel20:141984independienteSF
1519350Paula Campelo Criado21:531974independienteSF
1619640Tatiana Pérez González22:281979independienteSF
1719110María de la Concepción Trabazo Acuña22:341980independienteSF
1819600Silvia Viñas Romero23:341974independienteSF
1919230Montserrat Álvarez Novoa24:531980independienteSF
20694A7737Patricia Quintas Carreira26:001990Comesaña Sporting ClubPF
2118440Inmaculada Fernández Santamarina26:051968independienteSF
13700Basilisa Alonso Carreradesc.143.81980independienteSF

Categoría Promesa Feminina (12:25) 4273 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
12801FV145Solange Andreia Pereira Da Ponte14:291989EAMJ Fuerteventura
23227GA17415Esther Navarrete Santana14:431990Atletismo Femenino Celta
349340Barbara Fereira14:521991Sporting Clube de Braga
45712GA16506Sandra Mosquera Losada15:071990Comesaña Sporting Club
59234GA16410Xoana Roig Regueira17:281989Atletismo Femenino Celta
620694A7737Patricia Quintas Carreira26:001990Comesaña Sporting Club

Categoría Sénior Feminina (12:25) 4273 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
119370Joana Costa14:201988Sporting Clube de Braga
26638GA9172María Soledad Castro Soliño15:211965Comesaña Sporting Club
37253GA15956Andrea García Soage15:221987Atletismo Vila de Cangas
48232GA15964Sara Pérez Rodríguez15:351987Atletismo Femenino Celta
510381A8930Nohemi Freijo Díaz18:231976Club Alejandro Gómez
61118930Lorena García Lago18:291978independiente
71219660Verónica Romer Riveiro19:541975independiente
813368A8606Diana Varela Costas19:591982Club Alejandro Gómez
91413710Beatriz Lago Varcarcel20:141984independiente
101519350Paula Campelo Criado21:531974independiente
111619640Tatiana Pérez González22:281979independiente
121719110María de la Concepción Trabazo Acuña22:341980independiente
131819600Silvia Viñas Romero23:341974independiente
141919230Montserrat Álvarez Novoa24:531980independiente
152118440Inmaculada Fernández Santamarina26:051968independiente
13700Basilisa Alonso Carreradesc.143.81980independiente

Carreira Absoluta Masculina (12:55) 7988 m

PostoDorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClubCat.
18060Marco Morgado23:391982Grupo Desportivo do EstreitoSM
2837GA13641Víctor Riobó Villanueva23:581980Puerto de AlicanteSM
3927GA16812Juan Pablo Fernández Rodrigues24:171980Sociedad Gimnástica de PontevedraSM
49420Ricardo Vale24:181988Sporting Clube de BragaSM
513390Akka Essaadaoui24:191979independienteSM
69390Miguel Ribeiro24:261987Sporting Clube de BragaSM
7382GA 15628Óscar Piñeiro Pérez24:541984Club Alejandro GómezSM
8800FV362Alvaro Prieto Fervenza25:061980EAMJ FuerteventuraSM
99720Diogo Lourenço25:171990independientePM
10385GA11255Rubén Castro Portela25:341978Club Alejandro GómezSM
11926GA12398José Antonio Ramallo Reboredo25:371976Sociedad Gimnástica de PontevedraSM
12923GA617122Francisco Javier Iglesias de la Iglesia26:011990Sociedad Gimnástica de PontevedraPM
139670Santiago López Rodríguez26:181968Club Atletismo PorriñoSM
14842GA17440 Carlos Yañez Alonso26:201991Real Club Celta de AtletismoPM
15389GA19666Rubén Pereira Cardalda26:241977Club Atletismo KronosSM
16928GA16062Manuel Martínez Ageitos26:521990Sociedad Gimnástica de PontevedraPM
17391A8413Manuel Prieto de la Iglesia26:531973Club Atletismo PereiraSM
18856GA19656Pablo Regadas Roman26:561990Real Club Celta de AtletismoPM
19758A8874José Alberto Bastos Dasilva27:011978CSCR BeadeSM
2019190Miguel Daporta Méndez27:161977independienteSM
215490Carlos Carrera Moraña27:191984Comesaña Sporting ClubSM
22597A7779Javier López Domínguez27:281975Comesaña Sporting ClubSM
23366A8615David Alonso Bargiela27:341980Club Alejandro GómezSM
24359A8610Alberto García de la Iglesia27:341972Club Alejandro GómezSM
25833GA10659Fausto Hernanz Moral28:031962Ourense Atletismo Academia PostalSM
26275GA19647Brais Misa García28:141988Atletismo Vila de CangasSM
2718630José Antonio Álvarez Otero28:221975independienteSM
28834GA17000Javier Besada Vázquez28:251991Ourense Atletismo Academia PostalPM
2913950Daniel Fernández Álvarez28:371979independienteSM
30367A8614David Costas Torres28:401978Club Alejandro GómezSM
31365A8730Cesar Santos Barciela28:481975Club Alejandro GómezSM
32309GA19645Maykel Portela Portela29:011989Atletismo Vila de CangasPM
33269A8743Ángel Soliño Sotelo29:041985Atletismo Vila de CangasSM
3418360Gonzalo Rodríguez López29:061972independienteSM
35715A8399Serafín Costas Iglesias29:081977Comesaña Sporting ClubSM
3618570Jorge Lamas Ferreira29:361972independienteSM
3719710Víctor Sierra Porto29:411984independienteSM
381849A8409Javier González Martínez29:481971independienteSM
39390A8408Alberto González Martínez29:481977Club Atletismo PereiraSM
4013590Antón Gómez Pombo29:521974independienteSM
41618A6073Manuel Ayuso Vilaboa29:541988Comesaña Sporting ClubSM
42407A6739Miguel Marzoa Ruiz30:041981Club Atletismo Venturiña do GroveSM
433430Francisco Antonio Mallo Pérez30:041976C.A.R.MarisqueiroSM
4418010David Ferreira Laredo30:121977independienteSM
45851A8943Manuel Carrera Nogueira30:121967Real Club Celta de AtletismoSM
46641A8401Miguel Ángel Costas Iglesias30:131979Comesaña Sporting ClubSM
47729A8398Yago Lago Álvarez30:161981Comesaña Sporting ClubSM
48609A8907José Otero Otero30:291976Comesaña Sporting ClubSM
492220Manuel Rodríguez Prieto31:061967Atlético PentaSM
5018150Enrique Viñas Romero31:071976independienteSM
5119170Miguel Ángel Blanco Plaza31:081972independienteSM
5218970Manuel Carmueja Groba31:161966independienteSM
5313880Carmelo Górriz Gil31:321978independienteSM
5418960Manuel Alejandro Lago Ríos31:331970independienteSM
55386A8703Santiago Cabaleiro Rodríguez31:331970Club Alejandro GómezSM
5613440Alberto Lorenzo Giménez31:341980independienteSM
572200José Iglesias Covelo32:041976Atlético PentaSM
58759A8871José Antonio Vázquez González32:081968CSCR BeadeSM
594280Óscar Pérez Entenza32:091987Club de Atletismo Universidade de VigoSM
6013790Camilo Villanueva Lameiro32:111980independienteSM
614050Víctor Mouriño Fortes32:141977Club Atletismo PorriñoSM
624240Antonio Fernández Álvarez32:171967Club de Atletismo Universidade de VigoSM
6319000Manuel Gomez Alonso32:201971independienteSM
6419520Santiago Besada Brunet32:321971independienteSM
6519470Ricardo Leite32:371976independienteSM
6613750Benito Rodríguez Martínez32:401976independienteSM
6719070Marcos Enrique Domínguez Faro32:411982independienteSM
6818460Jaime Fuentes Fernández32:441982independienteSM
6918290Francisco José Suárez Gargamala32:471975independienteSM
7018200Fernando Álvarez Cid32:491967independienteSM
7119570Sergio Moldes Rodríguez32:511977independienteSM
723460José Antonio Domínguez Pereira33:101981C.A.R.MarisqueiroSM
733560José Menduiña Costa33:121970Castrelos 20:30SM
7418650José Antonio Ubeira Pérez33:151980independienteSM
7513970Daniel Xesús Sabucedo Collazo33:161989independientePM
7618090Emilio Ruiz Lago33:181980independienteSM
7719690Victor José Álvarez Rodrigo33:231981independienteSM
78917A8891Xesús Miguez Clemente33:281979S.A. Val MiñorSM
79347GA19708Michael Vosberg33:291971C.A.R.MarisqueiroSM
8018610José Ángel Álvarez Alonso33:361976independienteSM
8113600Antonio Álvarez Bastero33:371965independienteSM
82920GAL234Borja Cadilla Lomba33:411979San Xerome C.D.SM
8318470Javier Alonso Conde33:411976independienteSM
8418710José Esteban Alonso33:501971independienteSM
8513630Antonio Fernández Cabezas33:511971independienteSM
8613410Alberto Garrido Daponte33:521970independienteSM
8713980David Alonso Álvarez34:131987independienteSM
8818260Francisco Javier Montenegro Correa34:311962independienteSM
8913940Daniel Eiriz Dieguez34:411978independienteSM
9019330Pablo Ulloa Meijide34:421991independientePM
9118480Javier Cuellas Pereira34:461978independienteSM
923500Óscar Freijeiro González34:591976C.A.R.MarisqueiroSM
9318670José Antonio Varela Barrera35:011958independienteSM
9413930Constantino Álvarez Bas35:061976independienteSM
9519300Óscar Rosendo Blanco35:161972independienteSM
96377A8717José Manuel Lago Costas35:481970Club Alejandro GómezSM
9719040Manuel Varela Gil35:551978independienteSM
988300Jacobo Baqueiro Mejide36:091980MetropólitanSM
9918820Juan Carlos Castro Alonso36:111975independienteSM
10019360Paulino Montenegro Fernández36:291959independienteSM
1013970José Antonio González Alonso36:291976Club Atletismo PorriñoSM
10218190Felipe Domínguez Mariño36:491976independienteSM
10313460Alberto Montoto Varela36:531981independienteSM
10418070Eduardo Casas Torres36:541975independienteSM
10513900César Rial Fernández36:591976independienteSM
1069730Francisco Javier Egido Pérez37:151973Club de Atletismo Universidade de VigoSM
10718780José Ramón Acuña Martín37:191975independienteSM
10818810Juan Antonio Rodríguez López37:261979independienteSM
10919550Santiago Rueda Rodríguez-Vila37:271983independienteSM
11018230Fernando Conde Lamas37:281975independienteSM
11113420Alberto González Portela37:291981independienteSM
11218850Juan José González Lago37:301991independientePM
1134310Alberto Cidrás Alfonso37:311984Club Deportivo Pinariun de MarínSM
11419610Silvio Esteban Alonso37:351969independienteSM
11518110Enrique Bouzas Centeno37:351968independienteSM
11619400Rafael Puime Rey37:361971independienteSM
1178360José María Alonso Rodríguez37:491976PrescisgalSM
11819030Manuel Sobral Pardavila37:521959independienteSM
11919290Óscar Mosquera García37:521976independienteSM
1204230Adolfo Quicler Costas37:521973Club de Atletismo Universidade de VigoSM
12119480Roberto Besada Montenegro38:051974independienteSM
1224270Luis Alvaro Quiroga Pastoriza38:311973Club de Atletismo Universidade de VigoSM
12313770Bieito Sousa Barreiro38:381991independientePM
12413850Carlos Pérez González38:521981independienteSM
12518250Fernando Costas García38:551970independienteSM
12619540Santiago Figueroa Carpintero38:581978independienteSM
127380A8782Manuel Díaz Congil39:131981Club Alejandro GómezSM
12818030David Paleo Magdaleno39:201977independienteSM
12913870Carlos Villar Baqueiro39:211977independienteSM
13018560Jorge de Prado Gallego39:461958independienteSM
13113740Benito Pinal Otero40:161973independienteSM
13219650V. Ramón Fernández Iglesias40:181952independienteSM
133835GA14482Pablo Gomez Estevez40:341983Ourense Atletismo Academia PostalSM
1348290Agustín Gómez Soneira40:491973MetropólitanSM
13519060Marcos Díaz Fernández40:541980independienteSM
13618890Leandro González Estévez41:071953independienteSM
137853A8946Matias Gutierrez Iglesias1967Real Club Celta de AtletismoSM
13818000David Eladio Pinal Otero1954independienteSM
1391920Alberto Alonso Insua1979Atlético PentaSM
7850Diogo Machadoretirado1990Cyclones Atlantico ClubPM
13290Adrián Corbacho Rodríguezretirado1987independienteSM
13360Adrián Couso Molanesretirado1989independientePM
18300Francisco Piñeiro Calvarretirado1977independienteSM
18770José Manuel Rodal Cambeiroretirado1976independienteSM

Categoría Promesa Masculina (12:55) 7988 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
199720Diogo Lourenço25:171990independiente
212923GA617122Francisco Javier Iglesias de la Iglesia26:011990Sociedad Gimnástica de Pontevedra
314842GA17440 Carlos Yañez Alonso26:201991Real Club Celta de Atletismo
416928GA16062Manuel Martínez Ageitos26:521990Sociedad Gimnástica de Pontevedra
518856GA19656Pablo Regadas Roman26:561990Real Club Celta de Atletismo
628834GA17000Javier Besada Vázquez28:251991Ourense Atletismo Academia Postal
732309GA19645Maykel Portela Portela29:011989Atletismo Vila de Cangas
87513970Daniel Xesús Sabucedo Collazo33:161989independiente
99019330Pablo Ulloa Meijide34:421991independiente
1011218850Juan José González Lago37:301991independiente
1112313770Bieito Sousa Barreiro38:381991independiente
7850Diogo Machadoretirado1990Cyclones Atlantico Club
13360Adrián Couso Molanesretirado1989independiente

Categoría Sénior Masculina (12:55) 7988 m

Pto.Xer.DorsalLicenzaNome e ApellidosTempoAnoClub
118060Marco Morgado23:391982Grupo Desportivo do Estreito
22837GA13641Víctor Riobó Villanueva23:581980Puerto de Alicante
33927GA16812Juan Pablo Fernández Rodrigues24:171980Sociedad Gimnástica de Pontevedra
449420Ricardo Vale24:181988Sporting Clube de Braga
5513390Akka Essaadaoui24:191979independiente
669390Miguel Ribeiro24:261987Sporting Clube de Braga
77382GA 15628Óscar Piñeiro Pérez24:541984Club Alejandro Gómez
88800FV362Alvaro Prieto Fervenza25:061980EAMJ Fuerteventura
910385GA11255Rubén Castro Portela25:341978Club Alejandro Gómez
1011926GA12398José Antonio Ramallo Reboredo25:371976Sociedad Gimnástica de Pontevedra
11139670Santiago López Rodríguez26:181968Club Atletismo Porriño
1215389GA19666Rubén Pereira Cardalda26:241977Club Atletismo Kronos
1317391A8413Manuel Prieto de la Iglesia26:531973Club Atletismo Pereira
1419758A8874José Alberto Bastos Dasilva27:011978CSCR Beade
152019190Miguel Daporta Méndez27:161977independiente
16215490Carlos Carrera Moraña27:191984Comesaña Sporting Club
1722597A7779Javier López Domínguez27:281975Comesaña Sporting Club
1823366A8615David Alonso Bargiela27:341980Club Alejandro Gómez
1924359A8610Alberto García de la Iglesia27:341972Club Alejandro Gómez
2025833GA10659Fausto Hernanz Moral28:031962Ourense Atletismo Academia Postal
2126275GA19647Brais Misa García28:141988Atletismo Vila de Cangas
222718630José Antonio Álvarez Otero28:221975independiente
232913950Daniel Fernández Álvarez28:371979independiente
2430367A8614David Costas Torres28:401978Club Alejandro Gómez
2531365A8730Cesar Santos Barciela28:481975Club Alejandro Gómez
2633269A8743Ángel Soliño Sotelo29:041985Atletismo Vila de Cangas
273418360Gonzalo Rodríguez López29:061972independiente
2835715A8399Serafín Costas Iglesias29:081977Comesaña Sporting Club
293618570Jorge Lamas Ferreira29:361972independiente
303719710Víctor Sierra Porto29:411984independiente
31381849A8409Javier González Martínez29:481971independiente
3239390A8408Alberto González Martínez29:481977Club Atletismo Pereira
334013590Antón Gómez Pombo29:521974independiente
3441618A6073Manuel Ayuso Vilaboa29:541988Comesaña Sporting Club
3542407A6739Miguel Marzoa Ruiz30:041981Club Atletismo Venturiña do Grove
36433430Francisco Antonio Mallo Pérez30:041976C.A.R.Marisqueiro
374418010David Ferreira Laredo30:121977independiente
3845851A8943Manuel Carrera Nogueira30:121967Real Club Celta de Atletismo
3946641A8401Miguel Ángel Costas Iglesias30:131979Comesaña Sporting Club
4047729A8398Yago Lago Álvarez30:161981Comesaña Sporting Club
4148609A8907José Otero Otero30:291976Comesaña Sporting Club
42492220Manuel Rodríguez Prieto31:061967Atlético Penta
435018150Enrique Viñas Romero31:071976independiente
445119170Miguel Ángel Blanco Plaza31:081972independiente
455218970Manuel Carmueja Groba31:161966independiente
465313880Carmelo Górriz Gil31:321978independiente
475418960Manuel Alejandro Lago Ríos31:331970independiente
4855386A8703Santiago Cabaleiro Rodríguez31:331970Club Alejandro Gómez
495613440Alberto Lorenzo Giménez31:341980independiente
50572200José Iglesias Covelo32:041976Atlético Penta
5158759A8871José Antonio Vázquez González32:081968CSCR Beade
52594280Óscar Pérez Entenza32:091987Club de Atletismo Universidade de Vigo
536013790Camilo Villanueva Lameiro32:111980independiente
54614050Víctor Mouriño Fortes32:141977Club Atletismo Porriño
55624240Antonio Fernández Álvarez32:171967Club de Atletismo Universidade de Vigo
566319000Manuel Gomez Alonso32:201971independiente
576419520Santiago Besada Brunet32:321971independiente
586519470Ricardo Leite32:371976independiente
596613750Benito Rodríguez Martínez32:401976independiente
606719070Marcos Enrique Domínguez Faro32:411982independiente
616818460Jaime Fuentes Fernández32:441982independiente
626918290Francisco José Suárez Gargamala32:471975independiente
637018200Fernando Álvarez Cid32:491967independiente
647119570Sergio Moldes Rodríguez32:511977independiente
65723460José Antonio Domínguez Pereira33:101981C.A.R.Marisqueiro
66733560José Menduiña Costa33:121970Castrelos 20:30
677418650José Antonio Ubeira Pérez33:151980independiente
687618090Emilio Ruiz Lago33:181980independiente
697719690Victor José Álvarez Rodrigo33:231981independiente
7078917A8891Xesús Miguez Clemente33:281979S.A. Val Miñor
7179347GA19708Michael Vosberg33:291971C.A.R.Marisqueiro
728018610José Ángel Álvarez Alonso33:361976independiente
738113600Antonio Álvarez Bastero33:371965independiente
7482920GAL234Borja Cadilla Lomba33:411979San Xerome C.D.
758318470Javier Alonso Conde33:411976independiente
768418710José Esteban Alonso33:501971independiente
778513630Antonio Fernández Cabezas33:511971independiente
788613410Alberto Garrido Daponte33:521970independiente
798713980David Alonso Álvarez34:131987independiente
808818260Francisco Javier Montenegro Correa34:311962independiente
818913940Daniel Eiriz Dieguez34:411978independiente
829118480Javier Cuellas Pereira34:461978independiente
83923500Óscar Freijeiro González34:591976C.A.R.Marisqueiro
849318670José Antonio Varela Barrera35:011958independiente
859413930Constantino Álvarez Bas35:061976independiente
869519300Óscar Rosendo Blanco35:161972independiente
8796377A8717José Manuel Lago Costas35:481970Club Alejandro Gómez
889719040Manuel Varela Gil35:551978independiente
89988300Jacobo Baqueiro Mejide36:091980Metropólitan
909918820Juan Carlos Castro Alonso36:111975independiente
9110019360Paulino Montenegro Fernández36:291959independiente
921013970José Antonio González Alonso36:291976Club Atletismo Porriño
9310218190Felipe Domínguez Mariño36:491976independiente
9410313460Alberto Montoto Varela36:531981independiente
9510418070Eduardo Casas Torres36:541975independiente
9610513900César Rial Fernández36:591976independiente
971069730Francisco Javier Egido Pérez37:151973Club de Atletismo Universidade de Vigo
9810718780José Ramón Acuña Martín37:191975independiente
9910818810Juan Antonio Rodríguez López37:261979independiente
10010919550Santiago Rueda Rodríguez-Vila37:271983independiente
10111018230Fernando Conde Lamas37:281975independiente
10211113420Alberto González Portela37:291981independiente
1031134310Alberto Cidrás Alfonso37:311984Club Deportivo Pinariun de Marín
10411419610Silvio Esteban Alonso37:351969independiente
10511518110Enrique Bouzas Centeno37:351968independiente
10611619400Rafael Puime Rey37:361971independiente
1071178360José María Alonso Rodríguez37:491976Prescisgal
10811819030Manuel Sobral Pardavila37:521959independiente
10911919290Óscar Mosquera García37:521976independiente
1101204230Adolfo Quicler Costas37:521973Club de Atletismo Universidade de Vigo
11112119480Roberto Besada Montenegro38:051974independiente
1121224270Luis Alvaro Quiroga Pastoriza38:311973Club de Atletismo Universidade de Vigo
11312413850Carlos Pérez González38:521981independiente
11412518250Fernando Costas García38:551970independiente
11512619540Santiago Figueroa Carpintero38:581978independiente
116127380A8782Manuel Díaz Congil39:131981Club Alejandro Gómez
11712818030David Paleo Magdaleno39:201977independiente
11812913870Carlos Villar Baqueiro39:211977independiente
11913018560Jorge de Prado Gallego39:461958independiente
12013113740Benito Pinal Otero40:161973independiente
12113219650V. Ramón Fernández Iglesias40:181952independiente
122133835GA14482Pablo Gomez Estevez40:341983Ourense Atletismo Academia Postal
1231348290Agustín Gómez Soneira40:491973Metropólitan
12413519060Marcos Díaz Fernández40:541980independiente
12513618890Leandro González Estévez41:071953independiente
126137853A8946Matias Gutierrez Iglesias1967Real Club Celta de Atletismo
12713818000David Eladio Pinal Otero1954independiente
1281391920Alberto Alonso Insua1979Atlético Penta
13290Adrián Corbacho Rodríguezretirado1987independiente
18300Francisco Piñeiro Calvarretirado1977independiente
18770José Manuel Rodal Cambeiroretirado1976independiente
Creative Commons LicenseSalvo indicación en contrario os contidos da Web da Delegación en Vigo da Federación Galega de Atletismo están baixo una licencia Creative Commons Reconocimiento 3.0 España License.